FAQ

Mohu předplatné někomu zaplatit jako dárek?

Ano. Více informací o dárkových poukazech najdete ZDE.

Jak dlouho dopředu se da vybrat datum doručení?

Až do nekonečná!

Obdržím potvrzení o provedené platbě předplatného?

Potvrzení o platbě vám bude zasláno automaticky při všech metodách placení, kromě platby bankovním převodem. Pokud byste chtěli potvrzení platby i v tomto případě, napište nám e-mail nebo zavolejte a my vám rádi platbu potvrdíme.


Mohu vybrat složeni kytice já?

Skladbu kytic pro vás vybírají naši floristé a v každém boxu, který k vám dorazí, bude jiný výběr čerstvých květin. Kombinace se každý týden obměňují. Přesná podoba kytice je však na vás. Můžete box naaranžovat jako jednu velkou kytici, nebo je rozdělit na několik menších a nechat rozkvést celý byt.


Mohu předplatné pozastavit? Například, když pojedu na dovolenou?

Ano, pozastavit či zrušit dodávku květin můžete kdykoliv. Zavolejte nám na +420739095974 (WhatsApp, Viber, Telegram) nebo napište na hello@99flowers.cz

Na jaká místa květiny rozvážíte?

Doručíme pro Vás krásné květiny po celé Praze.

Doprava zdarma.


Jak se vypočítá, kdy bude doručena příští krabička v rámci předplatného?

Při nákupu předplatného systém automaticky vypočítá datum, kdy Vám bude příští box doručen.

Například: při nákupu předplatného na 3 měsíce s doručením 1 kytice 2x měsíčně a prvním dnem doručení 4.11 (první středa měsíce) květinové krabice Vám budeme doručovat každý sudy týden ve středu (příští krabička vám přijde 18.11 (středa) ve vámi vybraném časovém intervalu.

Po vyexpedování zásilky dostanete SMS a e-mail, poté vás bude telefonicky kontaktovat kurýr.

Co je 99?

99 je jednoduchá služba, která doručuje nejen uvázané kytice, ale především designové boxy s čerstvě sklizenými květinami, které si složíte sami. 

Návrat ke kořenům 

Šetříme planetu a používáme co nejméně materiálu. Proto jsou naše balicí papíry, boxy a instukce pouze z recyklovaného papíru.

Jak objednat?

Vyberte si ten ideální plán - každý týden, dvakrát nebo jednou měsíčně, sezonu nebo i půl roku. Chcete zatím jen vyzkoušet, vyberte si test-box.

Rozvoz

Rozvažíme 2x týdne  - ve středu a v sobotu od 8:00 do 22:00. Vyberte jednou možnost abyste měli té nejčerstvější květiny ve vhodný den.