Historie 99

Květinám se na plný úvazek věnujeme už od roku 2013. Tehdy naše CEO Jaroslava Stretcul založila projekt Cool Flowers, který se postupně rozvinul v sedmičlenný tým milovníků květin ve designovým květinářství v centru Prahy. 

Jádro našich aktivit však spočívalo hlavně v okázalých kyticích pro významné příležitosti, a tak nám v hlavě vyklíčil nový nápad. Květiny pro tuhle chvíli. 

 

V jednoduchosti je krása

99 je jednoduchá služba, která doručuje nejen uvázané kytice, ale především designové boxy s čerstvě sklizenými květinami, které si složíte sami. Je přece nekonečno momentů, ve kterých si člověk zaslouží potěšit květinou sebe nebo toho druhého jen tak, bezdůvodně. 


Zodpovědnost

Koncept 99 bereme zodpovědně od prvního okamžiku a spolupracujeme na něm s profesionály napříč všemi souvisejícími obory – od floristů a logistiky až po design a marketing. Pečlivě jsme vybírali také dodavatele našich boxů, protože eko friendly materiál a jeho výroba jsou pro nás prioritou číslo jedna.


                     

Na začátku byly balónky

Ptáte se, proč 99? Někde mezi prací s květinami a úvahami nad novými možnostmi jsme chtěli rozvážet také balonky naplněné heliem. Nápad časem odletěl, ale jeho název, inspirovaný protikomunistickou písní 99 Luftballons zůstal s námi.

                                                                                                                                                       

99 - znamená pro nás svobodu, nekonečno možností a nekonečno květin.

Co je 99?

99 je jednoduchá služba, která doručuje nejen uvázané kytice, ale především designové boxy s čerstvě sklizenými květinami, které si složíte sami. 

Návrat ke kořenům 

Šetříme planetu a používáme co nejméně materiálu. Proto jsou naše balicí papíry, boxy a instukce pouze z recyklovaného papíru.

Jak objednat?

Vyberte si ten ideální plán - každý týden, dvakrát nebo jednou měsíčně, sezonu nebo i půl roku. Chcete zatím jen vyzkoušet, vyberte si test-box.

Rozvoz

Rozvažíme 2x týdne  - ve středu a v sobotu od 8:00 do 22:00. Vyberte jednou možnost abyste měli té nejčerstvější květiny ve vhodný den.