Jak to funguje?

29 stonků, 9 druhů květin, které cestují ze záhonů přímo k vašim dveřím. Můžete je naaranžovat jako jednu velkou kytici, nebo je rozdělit na několik menších a nechat rozkvést celý byt.


Každý týden naši floristé navrhnou kytici, která může provonět právě váš domov. Vybíráme květiny, které kvetou co nejdéle, a při správné péči s vámi vydrží čerstvé klidně dva týdny. Kytice jsou složeny ze sezónních květin přímo od pěstitelů. Díky absenci velkoobchodu a dalších stran vám dokážeme garantovat jejich dlouho trvající svěžest a krásu.

My víme, že méně je více, a proto vybíráme takové druhy květin a takový počet, aby každá mohla ve vytvořeném celku dýchat.

Přesná podoba kytice je však na vás. Květy, které k vám dorazí, budou o to krásnější, o co víc se jim budete věnovat. Tipy, jak se o květiny starat a jak na dokonalou kytici, najdete přiložené v každém boxu.

Šetříme planetu a používáme co nejméně materiálu. Proto jsou naše balicí papíry i boxy pouze z recyklovaného papíru.

Stejně jako nám záleží na přírodě, záleží nám i na vašem zážitku. Proto balíme každou kytici ručně a přidáváme pár slov, která umí vyčarovat úsměv na tváři. Květiny jsou na cestu pohodlně uloženy ve speciálně vyrobeném papíru a samozřejmě k vám dorazí tak, aby neměly žízeň.

 

 

 

Tarify

Od 720 Kč za kvetoucí týden! 

Co je 99?

99 je jednoduchá služba, která doručuje nejen uvázané kytice, ale především designové boxy s čerstvě sklizenými květinami, které si složíte sami. 

Návrat ke kořenům 

Šetříme planetu a používáme co nejméně materiálu. Proto jsou naše balicí papíry, boxy a instukce pouze z recyklovaného papíru.

Jak objednat?

Vyberte si ten ideální plán - každý týden, dvakrát nebo jednou měsíčně, sezonu nebo i půl roku. Chcete zatím jen vyzkoušet, vyberte si test-box.

Rozvoz

Rozvažíme 2x týdne  - ve středu a v sobotu od 8:00 do 22:00. Vyberte jednou možnost abyste měli té nejčerstvější květiny ve vhodný den.